+38 (044) 406 08 01

Контрактне виробництво (Private Label - приватна марка)

«Косметик-Сервіс» є лідером у виробництві манікюрних лаків, засобів для догляду за нігтями, засобів для зняття лаку. Продукція нашої компанії широко представлена ​​по всій території України, країнах Євросоюзу та Близького зарубіжжя.

Крім випуску продукції під власними торговими марками, «Косметик-Сервіс» займається контрактним виробництвом private label - приватна торгівельна марка. На даному етапі нашими клієнтами є найбільші рітейлери України, а також клієнти за кордоном.

У процесі виробництва використовується найсучасніше обладнання, сировина та технології, що забезпечує бездоганну якість виробленої продукції. Наша компанія співпрацює з найбільшими європейськими виробниками сировини для виробництва лаків для нігтів: Fiabila (Франція), International Lacquers SA (Люксембург), CHROMAVIS Group (Італія). Комплектуючі для виробництва лаків представлені найбільшими виробниками Європи, Індії, Китаю.

Ми надаємо активну підтримку в розробці продукції вже з моменту формування концепції та враховуємо всі побажання наших клієнтів. Спираючись на багаторічний досвід, ми завжди готові проконсультувати наших партнерів та допомогти створити оптимальний і свідомо успішний продукт під власною торговою маркою. 

 

З питань контрактного виробництва (Private Label - приватна марка):

«Косметик-Сервіс»,

08154, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, вул.Р.Шухевича 7 

т/ф: +38(044)4060801

e-mail:  brandmanager@nogotok.com.ua

Поділитися: