+38 (044) 406 08 01

ПРО КОМПАНІЮ

Більш 20 років компанія Косметик-Cервіс займається виробництвом лаків для нігтів, засобів з догляду за нігтями та засобів для зняття лаків та є лідером в даному сегменті в Україні. Ми виробляємо продукцію «NOGOTOK», «NOGOTOK PRO»«NYD»«MAXI color», «Happy nails»,
«Nail fitness», «Quiss» а також співпрацюємо з багатьма національними ритейлерами та компаніями за межами нашої країни в області контрактного виробництва (Private Label).

Висока якість виконання нашої продукції дає можливість нашим партнерам бути конкурентоспроможними в даному сегменті ринку. Лаки для нігтів виробляються виключно з європейської сировини. Ми створюємо нові тенденції на ринку лаків для нігтів та кожен сезон поповнюємо асортимент актуальними новинками.

Вся продукція відповідає сертифікатам якості та має належні документи.

 

 

 

 

 

 

ПРО ПРОДУКЦІЮ

- Лак для нігтів

У лінійці лаків для нігтів зібрані лаки, для звичайного яскравого покриття нігтів, для незвичайного покриття нігтів з ефектами (мармурові нігті, металеві нігті, матові нігті, пісочні нігті, цукрові нігті, неонові нігті), для гелевого покриття, для дизайну нігтів, французького манікюру (френч), лаки з глиттерами (блискітками), з магнітом, з ароматами та ін.

- Рідина для зняття лаку

 Наші рідини це поєднання ефективності формули та її делікатності. Засоби легко та ефективно знімають манікюрний лак, а вхідні до складу екстракти надають додатковий догляд. Продукція представлена широким асортиментом від мас-маркетів до професійних серій. Наявність спеціальних дозаторів забезпечує зручне та економне використання. Є рідина для зняття лаку з ацетоном, без ацетону, з ароматичними отдушками, професійні рідини для зняття гель лаку, липкого шару, акрилу та ін.

- Засоби по догляду за нігтями

У лінійці засобів для догляду за нігтями зібрані профілактичні, лікувальні та спеціальні засоби для проведення манікюру: кондиціонери та гелі для нігтів, вітамінна сироватка, масла для кутикул, стимулятори росту, основи, закріплювачі, засіб для видалення кутикули, для зміцнення, відновлення, лікування, оздоровлення, росту і живлення нігтьової пластини, засіб проти обгризання, біокомплекси з різними вітамінами, мінералами і компонентами та ін.

ФОРМА: Форма пензлика, ковпачка та флакона лаків для нігтів спеціально створені не тільки для домашнього, але і для професійного використання.

ФЛАКОН: Ергономічна форма сприяє рівномірному розподілу колірних пігментів, блискіток, перламутру та запобігає висиханню лаку. Ущільнене дно надає флакону стійкість. Наявність кульок-мікс - металевих кульок для перемішування вмісту флакона до однорідної маси.

КОВПАЧОК: Ідеально збалансовані довжина та діаметр забезпечують зручне нанесення при будь-якій формі та розмірах пальців. Важкий ковпачок робить рухи більш точними.

КИСТЬ: Ідеально вивірене співвідношення ширини пензлика та густоти ворсинок дозволяє забарвити максимальну поверхню нігтя з першого нанесення.

ФОРМУЛА: Компоненти, що входять до складу, доглядають та зміцнюють структуру нігтя. BIG 5 FREE: у складі відсутні такі шкідливі речовини, як толуол, дибутилфталат, формальдегід і його смоли, камфора. Чудова стійкість покриття, яка відмінно витримує негативні зовнішні впливи. Лак не розшаровується та не псується протягом довгого часу у флаконі.

 

Будьте красивими та завжди обирайте найкраще!

 

Поділитися: